O nas

Słoneczny zakątek

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Domu Gościnnego położonego w spokojnej części Rewala, zaledwie 200 m od pięknej klifowej plaży i około 150 m od ścisłego centrum.
Słoneczny Zakątek to 11 stylowych pokoi. Ogród okalający naszą posesję zapewni Państwu chwile odprężenia, pozwoli oderwać się od zgiełku, zachęci do relaksu. Wieczorne grillowanie w gronie rodzinnym może przywołać wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa.
Do Państwa dyspozycji mamy także rowery zapewniające aktywny relaks w pochmurne dni. Ciekawa okolica oraz chęć uprawiania sportu sprzyjają wycieczkom rowerowym.
Gwarantujemy wspaniały wypoczynek!
pokoje
11 stylowych pokoi
200 m do plaży
Dostęp do kuchni
Darmowe Wi-Fi
Darmowy parking
Ogrodzony teren

11 stylowych pokoi

Pokoje zostały urządzone tak, aby każdy Gość czuł się w nich komfortowo i bezpiecznie. Każdy pokój posiada wyposażenie obejmujące łazienkę, telewizor, czajnik oraz lodówkę.

200 m do plaży

Słoneczny Zakątek położony jest w bliskiej odległości od morza, bo zaledwie o 200 metrów. Do centrum Rewala jest jeszcze bliżej, bo zaledwie 150 m. W okolicy znajduje się kilka sklepów spożywczych, restauracji i kawiarni.

Dom Gościnny

Zadbaliśmy o to by nasi goście mieli dostęp do wszelkich udogodnień, w tym: dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, darmowy internet Wi-Fi, bezpłatny parking, miejsce na grilla oraz plac zabaw dla najmłodszych w zacisznym ogrodzie. By goście czyli się bezpiecznie cały teren został ogrodzony.
Przewiń do góry